pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2021
  • wyświetleń: 4149

Interwencja strażaków w Woli. Powodem przypalona potrawa

8 lipca po godzinie 10.00 w Woli przy ul. Górniczej doszło do powstania ognia w mieszkaniu. Powodem było przypalenie potrawy pozostawionej bez nadzoru na kuchence gazowej.

Pożar mieszkania przy ul. Górniczej w Woli - 08.07.2021
Pożar mieszkania przy ul. Górniczej w Woli - 08.07.2021 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło w mieszkaniu na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego. Jak informuje rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, Mateusz Caputa, w mieszkaniu znajdowała się jedna osoba, która nie odniosła obrażeń. Została przebadana przez ratowników medycznych. Nie stwierdzono konieczności jej hospitalizacji.

Strażacy szybko opanowali sytuację i zlikwidowali zadymienie części mieszkania oraz klatki schodowej. Na szczęście obyło się bez większych strat materialnych. Zniszczeniu uległo jedynie naczynie, w którym przygotowywano potrawę.

Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Działania zostały zakończone.

Pożar mieszkania przy ul. Górniczej w Woli - 08.07.2021
Pożar mieszkania przy ul. Górniczej w Woli - 08.07.2021 · fot. Ratownictwo Powiat Pszczyński

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.